logo
Передачі
"П'ять стовпів духовного життя"

piat_stowpiwПрограма дає практичне керівництво для дуже зайнятих людей, допомагає поглибити їхнє духовне життя. Ми маємо п’ять таких стовпів, які походять не лише з Традиції Церкви, а й із Нового Завіту. Вони є складовими того, що, за словами Ісуса, може дійсно дати глибше навернення і ще більше виявити благодать у наших душах.

 

 

 

 
"Твоє покликання. До чого тебе кличе Бог"

twoje_poklyk"Твоє покликання. До чого тебе кличе Бог". Програма присвячена темі покликання. В передачах досліджується, як різні люди – чи то священики, богопосвячені особи, миряни, одружені, самотні, політики, юристи – реалізують своє покликання, що вони думають про нього і як вони його відкрили.

 

 


 
"За лаштунками"

za_lasztunkamyХристиянські співаки та музиканти говорять про досвід віри у їх житті та презентують повні глибокого змісту музичні твори, які випливають з цього досвіду.

 

 

 

 
"Моя християнська родина"

moja_chrystyjanska_rodyna

Cерія мультфільмів. Батьки Томас і Хелен навчають своїх дітей про життя святих. Це - відео, яке вашим дітям дуже сподобається.

 

 

 

 

 
"Роздуми о. Лео Кліффорда"

 cliffordКороткі, прості, а водночас дуже мудрі роздуми о. Лео - францисканця на різні теми, що стосуються життя кожного християнина. Вони не залишать вас байдужими.

 

 

 


 
"Причини вірити"
prychyny_virytyПрограма про те як розуміти, пояснювати й обстоювати християнську віру. Розмову веде Майк Аквіліна з др Скоттом Ганом - професором біблеїстики й богослов'я в університеті Стюбенвіля. 

 


 
"Маленька квітка"
malenka_kvitk

Серія програм, в якій о. Жак Дейлі розповідає про життя та дорогу до святості св. Терези з Лізьє. Коли думаємо про святих, то сприймаємо їх за дуже виняткових людей. Однак, життя святих, до яких належить св. Тереза від Дитятка Ісус, таке ж звичайне як і наше, а винятковість полягає в тому, що у цій звичайності та буденності вони розпізнають присутність Господа та відкриті на прийняття Його надзвичайної благодаті

 


 
 
"Віра і культура"

Faith_and_Culture_1Журналістка Колін Керол Кемпбел розмовляє з гостями своєї програми про те, як жити Вірою в сучасній культурі. Зокрема, як виховувати дітей, протистояти впливам фемінізму, не допускати абортів, тощо.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204

Архів програм

Наш банер

ewtn170x85