logo
"Другий Ватиканський Собор" - документальний фільм

vatican-basilicaЗ нагоди Року Віри католицький телеканал EWTN запрошує до перегляду документального фільму "ІІ Ватиканський Собор".


Фільм дуже детально висвітлює історичний, богословський та культурний виміри визначної події в житті Церкви, якою був Другий Ватиканський Собор. Урочиста прем’єра цього фільму відбулася в присутності Папи Бенедикта XVI 11 жовтня 2012 р.


Фільм пропонує до уваги глядачів багато унікальних історичних аудіо- та відеоматеріалів, узятих із Ватиканської фільмотеки, зокрема, свідчення учасників Собору, неопубліковані документи про організацію та перебіг роботи Собору. У фільмі можна побачити оригінальні зйомки того часу, що унаочнюють найбільш значущі моменти роботи Собору, який тривав понад три роки, а також надзвичайну оздобу базиліки св. Петра – головного місця засідань учасників Собору.


Крім того, документальний фільм містить численні свідчення і виняткові інтерв’ю, дані кардиналами, патріархами та архієпископами, де вони аналізують основні теми, що обговорювалися протягом роботи Собору. Кінострічка також оповідає про чільні напрацювання ІІ Ватиканського Собору – 4 конституції, 9 декретів і 3 декларації.


Цей фільм можна придбати в Католицьому Медіа-Центрі.

Тривалість фільму (формат DVD) – 90 хв.

Вартість – 35 грн. + вартість поштової пересилки.

Ваших замовлень чекаємо на адресу:

Католицький Медіа-Центр

Вул. Срібнокільська, 8/394

Київ, 02 095

або

за тел.: (044) 572 69 86

або

на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Free Joomla Extensions

 
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204

Архів програм

Наш банер

ewtn170x85