logo
Ріно Фізікелла: Мати Анжеліка втілила в життя ідеї святого Йоана Павла ІІ

 

MAnglica ACIPrensa SanJuanPabloII FotoOficial 270317

Президент Папської Ради для сприяння новій євангелізації монсеньйор Ріно Фізікелла наголосив на тому, що Мати Анжеліка, засновниця «EWTN», своїм життям і свідченням втілила в життя ідеї Йоана Павла ІІ про нову євангелізацію.

27 березня архієпископ Фізікелла відслужив Месу на вівтарі Святого Йосипа в базиліці Святого Петра з нагоди роковин відходу до Бога Матері Анжеліки. Співслужив йому отець Федеріко Ломбарді, колишній директор прес-служби Апостольської Столиці.

Святий Йоан Павло ІІ, виступаючи перед латиноамериканськими єпископами в 1983 році,закликав до євангелізації, яка була б «нова у запалі, у методах, у формах». З огляду на важливість цього питання, Бенедикт XVI у вересні 2010 року створив Папську Раду для сприяння новій євангелізації, яку очолив монсеньйор Фізікелла.

У розмові з ACI в понеділок 27 березня архієпископ розповів, що Мати Анжеліка, відгукуючись на слова папи Йоана Павла ІІ про нову євангелізацію, знайшла можливість реалізувати цю ідею через телебачення – новий спосіб проголошувати Слово Боже. «Мати Анжеліка та єпископ Фултон Шин – це взірець проповідників для всієї Церкви», – сказав монсеньйор Фізікелла. Він також підкреслив, що Мати Анжеліка – це істинна апологетка для сучасного світу.

Фултон Шин, чий беатифікаційний процес відбувається саме зараз, був популярною персоною на американському радіо 1930-х років. Йому вдалося донести своє слово до мільйонів слухачів.

У проповіді в базиліці Святого Петра архієпископ зазначив, що через рік після смерті Матері Анжеліки «природно перед таємницею смерті роздумувати про сенс життя». Сенс життя Матері Анжеліки був визначений під час зустрічі з Христом, після якої вона присвятила всю себе Господові. «Вона повірила слову, яке сказав їй Ісус. Усе, що вона створила, було результатом того, у що Мати повірила після зустрічі з Христом. Вона пішла цим шляхом, завдяки цьому сьогодні мільйони людей можуть бачити, чути й роздумувати».

Монсеньйор Фізікелла нагадав вислів Матері: «Віра змушує розпочати, надія допомагає тривати, а любов – дійти до кінця.»

Для президента Папської Ради «"EWTN" – це не просто телебачення. Це було покликання Матері Анжеліки. Вона його зрозуміла як дар, який дав їй сам Ісус».

Архієпископ завершив проповідь іншою цитатою Матері Анжеліки: «Усе починається з однієї людини, незалежно від того, чи вона відповідає ситуації, чи ні. Бог одвічно вибрав тебе, щоб ти був там, де маєш бути, у цей історичний момент, і вибрав тебе, щоб ти змінив світ». Він закликав зберігати ці слова в серцях і в розумі, пам'ятаючи, що кожен має власний спосіб служити Церкві.

27 березня в американському штаті Алабама також відбулася Свята Меса з нагоди відходу до вічності Матері Анжеліки. Очолив її єпископ Бірмінгема монсеньйор Роберт Бейкер, присутні були генеральний директор «EWTN» Майкл Ворсоу та інші співробітники телебачення.

Джерело: kmc.in.ua

 

 
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204