logo
8 грудня католицькому телеканалу "Телебачення Віковічного Слова" виповнюється п’ять років

Те, що Телебачення Віковічного Слова існує в Україні, це передусім Божа заслуга, Богу за це подяка. А все розпочалося з того, що Папа Йоан Павло ІІ приїхав до України у 2001 році. Тоді з’явилась перша думка про телебачення. Господь вів. Це була нескінченна рука Бога, тому що мало хто вірив, що можливо в Україні мати католицьке радіо і, так само, католицьке телебачення. (о. Павло Вишковський OMI)


7 грудня, в передвечір’я урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, п’ять років тому в ефірі Києва в кабельній мережі «Воля-Кабель» з’явилося Телебачення Віковічного Слова в Україні.

Архієпископ Петро Мальчук, тогочасний Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії, натиснув кнопку на пульті запуску Телебачення Віковічного Слова (EWTN) і з цього моменту мешканці Києва могли вже дивитись телеканал EWTN у телевізійній мережі.
Запуску каналу передувала Свята Меса, під час якої Архієпископ Петро молився за усіх працівників Католицького Медіа-Центру та Телебачення про Боже благословення й опіку Матері Божої, а також про Боже благословення для справи розвитку Телебачення Віковічного Слова.
На на той час ми могли транслювати лише у Києві, але молили Бога щоб невдовзі Телебачення EWTN могли бачити також і в інших містах України.
Зараз канал присутній більше ніж у 60 містах України в кабельних мережах, а також в онлайн режимі на нашому сайті.

В EWTN Україна служать священики зі Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, Малі Сестри Непорочного Серця Марії (гоноратки) та миряни. Чисельна група Друзів та волонтерів допомагає у розвитку Телебачення своїми молитвами та служінням.

EWTN - Eternal Word Television Network – це всесвітня мережа кабельного телебачення, заснована у 1980 році монахинею Матір’ю Марією Анжелікою від Благовіщення, яка транслює католицькі програми через телебачення, радіо, Інтернет. Також EWTN є членом Всесвітньої католицької асоціації з комунікацій.

 
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204