logo
Перша річниця переходу до Вічності засновниці Телебачення Віковічного Слова

3

Мати Марія Анжеліка засновниця EWTN, яка змінила у поворотний момент змінила курс католицизму у США, померла на Великдень 2016 р. у Хенсвілі, Алабама.

Католицька церква в Сполучених Штатах втратила сестру клариску, яка змінила обличчя католицизму в Сполучених Штатах і по всьому світу. Мати Марія Анжеліка від Благовіщення, засновниця Телебачення Віковічного Слова (EWTN), померла 27 березня у Великодню неділю, після 15-річної боротьби з наслідками інсульту. Їй було 92 роки.

“Мати завжди буде уособлювати EWTN, мережу, яку Бог попросив її заснувати, - сказав Голова EWTN і головний виконавчий директор Майкл Ворсоу. "Її досягнення і спадщина в євангелізації по всьому світі є дивом і можна пояснити лише Божественним провидінням та її непохитною вірою в Господа".

1

У 1981 році, мати Анжеліка запустила Телебачення Віковічного Слова, яке сьогодні транслює 24 години на добу, у більше 264 млн будинків у 144 країнах. Те, що почалося приблизно з 20 осіб, в даний час сягає майже 400.

"Мати Анжеліка досягла успіху в завданні нації, якого єпископи самі не могли досягти", - сказав архиєпископ Філадельфії Чарльз Чапут, хто служив на Корр Ради керуючих, починаючи з 1995 року. “Вона заснувала і виростила мережу, що увійшла в повсякдення католиків, розуміла їх потреби і годувала їх дух. Вона отримала багато допомоги, очевидно, але це також була частина її генія".

2

"В переході до вічного життя, мати Анжеліка залишає після себе спадщину святості і прихильності до нової Євангелізації, яка повинна надихати всіх нас", - заявив Карл Андерсон, Верховний Лицар Лицарів Колумба". “Для мене було честю знати і бути в змозі допомогти матері Анжеліці в перші дні EWTN. За ці роки наші відносини розвивались, і сьогодні Лицарі Колумба і EWTN - партнери у важливих проектах".

"Мати Анжеліка була безстрашна, тому що Бог був на її стороні", - додав Андерсон. “Вона бачила, що Він мав потребу через неї діяти, і вона робила це! Вона змінила світ католицького мовлення і принесли Євангелію у віддалені куточки нашого світу. Це свідчення віри було безпомилковим кожному, хто зустрічався і працював з нею, покоління католиків формуються і будуть продовжувати формуватися її баченням та її " так " Божій волі."

4

NCR

 
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204