logo
Архієпископ Петро Мальчук поблагословив початок віщання католицького телеканалу в м. Києві

vidkrytia-ewtn_2Сьогодні, 8 грудня, в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії о 19.00 год. Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії, натиснув кнопку на пульті запуску Телебачення Віковічного Слова EWTN, і таким чином абоненти компанії «Волі» можуть вже дивитись телеканал EWTN у телевізійній мережі м. Києва.

vidkrytia-ewtn_3Запуску каналу передувала Служба Божа, під час якої Архієпископ Петро молився за усіх працівників Католицького Медіа-Центру про Боже благословення й опіку Матері Божої, а також про Боже благословення для справи розвитку Телебачення Віковічного Слова EWTN.

О. Павло Вишковський ОМІ, Директор Католицького Медіа-Центру подякував Архієпископу за «найкращу молитву - Святу Месу» і його присутність у такий vidkrytia-ewtn_1важливий день, важливий не лише для КМЦ, але для Церкви загалом. «Сьогодні почав падати в Києві перший сніг – зазначив о. Павло – сьогодні також вперше в історії України ми розпочали католицьке телебачення! Просимо Бога за заступництвом Непорочної, щоб так як цей сніг, що зрошує нашу землю, також і Божа благодать зрошувала серця людей, які будуть дивитися Телебачення Віковічного Слова. На сьогоднішній день ми в змозі транслювати лише у Києві, але молимо Бога щоб невдовзі Телебачення EWTN могли бачити також і в інших містах України. Для цього потребуємо молитви і підтримки багатьох осіб».

 
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204