logo
Освячення нового приміщення Католицького Медіа-Центру та студії EWTN

osviacheniaУ четвер, 24 листопада 2011 р. у Києві, відбулося освячення нового офісу Католицького Медіа-Центру та телестудії першого в Україні католицького телебачення EWTN – Телебачення Віковічного Слова.

 

На урочистість прибули Апостольський Нунцій в Україні, Архієпископ Томас Е. Галліксон, Генеральний Вікарій Київсько-Житомирської дієцезії Єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Віталій Скомаровський -Голова Комісії Засобів Масової Інформації при Конференції Єпископів України, о. Ігнаціо Роїс ОМІ, Генеральний Радник на Європу Згромадження osviachenia_kmc_6Місіонерів Облатів Непорочної Марії, о. Ришард Шмидкі ОМІ, Провінціал цього ж Згромадження, численні священики та брати з української Делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії, Білорусії та Туркменістану, які взяли під свою опіку новостворене телебачення, Сергій Осадчий, Програмний Директор «Воля-Кабель» враз з Оксаною Веселовою, керівником служби по роботі з каналами, Програмний директор 5 каналу Л, Міллер, отець настоятель Парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Йосип Червонка і інші настоятелі Київських парафій, будівельники, волонтери та інші відомі гості.

osviachenia_kmc_2На початку директор Католицького Медіа-Центру о. Павло Вишковський ОМІ привітав всіх присутніх, після чого розпочалося освячення. Зі своїм словом до всіх звернувся Владика Станіслав, який подякував передусім Всемогутньому Богу за дар нової гілки КМЦ - нового телебачення та заохотив всіх працівників та волонтерів до праці на нелегкій Христовій ниві, на яку Господь посилає, а цією нивою є католицькі ЗМІ в Україні.

Єosviachenia_kmc_3пископ Віталій Скомаровський зачитав декрет від Конференції Єпископів України про те, що о. Павло Вишковський ОМІ призначається прес-секретарем Конференції Єпископів України. Після чого відбулося урочисте освячення нових офісів, які призначені для КМЦ, а саме: каплиці, телестудії телебачення Віковічного Слова та обладнання, офісу новинного відділу та офісу редакції дитячих християнських журналів «Водограй» та «Водограйчик».

Телебачення Віковічного Слова розпочне своє мовлення в Києві від 8 грудня 2011 р.

osviachenia_kmc_5Але для цього ми потребуємо:

- вашої молитви, бо все, що ми робимо, є ділом Бога, й без Нього ми нічого не в змозі вчинити;

- вашої матеріальної підтримки, щоб можна було закінчити побудову студії в м. Києві й розпочати мовлення через кабельну мережу.

- вашої допомоги: шукаємо волонтерів, які знають англійську мову і могли б нам допомогти з перекладом програм на українську, а також тих, які мають технічні навички, щоб допомогти з монтажем програм.

Запрошуємо Вас до участі в ділі Христа!

Тел. (044) 573 79 93

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

osviachenia_kmc_1Довідка:

Еternal Word Television Network – це американська мережа кабельного телебачення, яка транслює католицькі програми через телебачення, радіо, Інтернет. Ця мережа була заснована у 1980 році монахинею Матір’ю Марією Анжелікою від Благовіщення, РСРА (справжнє ім’я – Рита Антуанетта Ріццо) і почала віщання 15 серпня 1981 р. в гаражі монастиря Богоматері Ангелів у Айрондейлі, штат Алабама.

Спочатку було запропоновано усього чотиригодинний вихід в ефір на день. Але вже у 1987 році EWTN розпочала цілодобове мовлення. Короткохвильова радіостанція WEWN була створена у 1992 році, а у 1996 році вона почала мовлення на традиційних AM/FM радіо. EWTN також можна знайти на Sirius Satellite Radio, на якому трансляція пропонується іспанською мовою на всіх платформах. EWTN HD став доступний 8 грудня 2009 року.

EWTN є членом Всесвітньої католицької асоціації з комунікацій.

С. Міріям Бєда

 
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204